.

Usługi remontowo - budowlane

  • kompleksowe remonty

  • i wykończenia z materiałami

  • mieszkania, domy, pow. biurowe

  • łazienki, kuchnie, podłogi

zadzwoń:
0 600 22 33 04
O firmie

Firma "Granabud Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Rafał Gębal" istnieje na rynku od 2009 roku. Ze względu na małą ilość firm remontowo-budowlanych zajmujących się profesjonalnym podejściem do klienta i kompleksową jego obsługą postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów.


"Granabud" do tej pory zrealizowało projekty polegające na kompleksowych remontach lokali mieszkalnych, powierzchni biurowych oraz handlowo-usługowych z 100% zadowoleniem swoich klientów.


Nasza firma bezpośrednio współpracuje z firmą ">>SG<< Firma Remontowo-Budowlana Sławomir Godlewski", która świadczy swoje usługi na warszawskim rynku od niespełna 20 lat. Projekty, które zostały zrealizowane przez "SG" nie tylko skupiały się na branży mieszkaniowej, lecz w głównej mierze na instytucjach państwowych. Firma ta zrealizowała remonty między innymi takich instytucji jak "Instytut Pamięci Narodowej", "Szkoła Główna Handlowa w Warszawie", "Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego", "Polska Agencja Żeglugi Powietrznej" i wiele wiele innych.


Jesteśmy zainteresowani również wejściem we współprace z innymi firmami np.: deweloperami. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Polecamy: Perfumy
Copyright: 2009-2010 GRANABUD